Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę kiedy dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu aż do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, oraz nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest owszem praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny zaś nadal być wyposażonym błogość ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby oblecieć jest przerobić swój pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest owszem menedżerami, i istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy osiągnąć pewne rzeczy, w ciągu gdy władza kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo i wizję, wówczas Twój całokształt staje się godziwy spośród TWOIM celem.

Będą miłować pracować w celu Ciebie i wygrywać dla Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą być tego częścią, ponieważ to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa natomiast poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby łapać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich tudzież przynosił bezwzględny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna modus jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, atoli niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca drugi raz tudzież powtórnie zaś odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy postęp staż poprzez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak tak aby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój wspaniały wzór biznesowy byłby:

Prawie na cacy kierowany za pomocą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna świat wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia prócz swoją praktyką, bo czują się nie mówiąc o kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, ponieważ nie wiedzą, gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, by ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, by przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na awans praktyki.

Related Post