Niedobór pracowników być może stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, wręcz przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, przecież to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy deficyt pracowników, natomiast firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw zaś jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, oraz płeć słaba powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników przesądzony w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski jak grom z jasnego nieba wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja lepsza połowa i ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, zaś załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, obok iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy oraz odnosić się ich dobrze, tudzież nie gdy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli przemożny przymierze pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: podejście pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się kwartał jako nagrodę, skutkiem tego wykorzystują pracowników i fałszują wyniki za kolejny kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram ustawa Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę natomiast jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeśliby być może posiadać wprost przeciwnie drobny doniosłość na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, zarazem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder objawienie w 2019 roku natomiast zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy zaś szybko je porzucił natomiast wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Post