Sposoby na nabywanie produktów z Chin

W 2020 roku zupełny Ziemia został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz posiadać problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy pomóc Ci w imporcie produktów spośród Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uciec niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich podczas gdy Made in China i Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas e-mail spośród opisem przedmiotów, które chcesz wraz spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przebrać z różnych dostawców.
Możemy ulżyć Ci przebyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać explicite z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia zaś naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci bis sprawdzić materiał, format natomiast odcień produktów.
Możemy posłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w środku pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten podejście możesz otrzymać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu otwarcie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś pył błogość ducha.
Po tym, kiedy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wysłać płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz posłać płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz być w użyciu kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę a dostawę, dlatego że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wykopać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou tudzież u innych dostawców w Chinach.

Możemy pomóc w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC względnie usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy sprawić sobie gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe a usługi

Możesz sumować na Morefar Global a genealogia produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, aby poprowadzić Cię za pośrednictwem jederman kolejność procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, aby wzmóc własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post