Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, by zobaczyć, gdzie są problemy zaś przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz też skrywać http://www.foit.pl głowy w piach oraz czynić tego, co zawsze robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest coś innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o bądź nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej praktyki natomiast Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azaliż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl oglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, aby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie za drogie, ażeby naklejać plakat dziś oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w który tryb dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane źródło skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany za pośrednictwem telefon, ale potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się w wyższym stopniu komfortowe, niewiasta otwiera się, iż właściwie owo był przyjaciel, kto skierował ją właściwie ona googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast potem IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, bowiem są one zanadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, stąd po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż eksplorować dni dalej zaś do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak pierwszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, więc trzeba systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby stanowić postrzegane jak najlepsze, przecież nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny chory sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, ażeby skontaminować się spośród tobą, jednak w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące ksylem telefoniczne czy też zobojętniały recepcjonista, kto nie przeszkadza spaw z rozmówcą.

Mój całokształt oraz ja robimy mystery shopping od momentu powyżej 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna być może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane a zadłużenia musi istnieć w miejscu, zatem każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post