Jak zdobyć poklask potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, tymczasem zanadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat natomiast pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów przeszkoda wystarczająco bez trudności poprawić, tak aby powiększyć osobisty wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co tak w rzeczy samej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić wrogość obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, że przewyższający powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko wyszperać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz odpowiedni wynik, blisko minimalnym bólu a dyskomforcie, natomiast że jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tedy uczuciami. Pacjent zadbany chce się przeczuwać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na poprzednio jako na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością i szacunkiem i, wyraźnie mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący zaś komfortowy, i także uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu na przestrzeni pierwszej ustalenia telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, doświadczony tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl pokonać przez recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, a po pewnym czasie wyszkolić się imienia dzwoniącego, żeby mogła go świętować za sprawą cały trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się i obeznany w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, zaś później zapewnienie ich, iż jest to niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi być także wprawiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt krocie czasu między tym, kiedy rozmówca dotarł aż do Ciebie, natomiast tym podczas gdy prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć podejście swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej czy też pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież w istocie dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia zaś pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w toku kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, kiedy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy plik informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie i odręczny uwaga od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na zagadnienie procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia oraz zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, iżby zobaczyć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, poniekąd obecnie Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów procedura pojawiają się one daleko bardziej gotowy, tak aby oznajmić „tak” do Ciebie.

Related Post