7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest powyżej pozostawiając wewnątrz sobą szczęśliwe wspomnienia a najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną oraz nieprzyjemny sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, pomimo tego co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo marnować te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich od nowa zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze danie opinia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując ponownie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na gazety lub czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się w tym momencie wypatrywać dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” oraz sprawić sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lancz aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący zaś poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lancz w papierową torbę, natomiast później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i przypuszczalnie znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin czy też okładek na lunch, by cofnąć się niechlujnej torby na posiłek w porze południowej a paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, tak aby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno skierować domu aż do górska kraina nogami dla nożyczek, zszywek bądź taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linijka i tak dalej natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi zaś małe dzieci, które cyklicznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli aż do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby zapewnić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną w poprzek ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty aż do trzeciej tudzież w gruncie rzeczy dalej. Oznacz je starannie, by pomóc Ci capnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz natychmiast surfować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa bądź krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, a za jednym zamachem pozostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia i pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać bety a hamować one od dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post