Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy mejl ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich osobisty http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto wysłać je prosto z mostu do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, toż śledzony do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną tudzież tak dalece prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, wspólnie spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 aż do 5), tudzież wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz posłać aż do nich e-mail tudzież znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy również dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w istocie w związku z tym możesz posłać aż do nich poczta elektroniczna i deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co to jest wydział „Zaproszenia” oraz podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tej chwili wprzódy kontakt. Możesz oraz kupić opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem egzystować ważnym źródłem informacji dla networkingu oraz konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał wewnątrz każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, pod spodem warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, który możesz przesiać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska oraz adresy e-mail osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny od momentu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je wręcz aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, więc masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz czynić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Post