Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest niejaki rozdział, jaki jest no apropos naszej branży, że chciałem się zanim spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, aliści oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nierzadko wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, atoli są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa zgodnie z innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się wzgardzić bieg budowania zaś natychmiast przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakowoż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się obronić spójnego kierunku, dlatego próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby uzyskać natychmiastowe rezultaty oraz bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, natomiast w tym momencie są w pętli zagłady natomiast zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą z tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają całkiem długo, żeby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, gdyby pomieścić mapa w miejscu, by je pielęgnować, wskutek tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, żeby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; następny określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą tudzież budują ufność z tym pacjentem przedtem spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, kto wykonują, tak aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się i udzielać na własnych platformach społecznych, przeto inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przebyć za pośrednictwem swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych wobec tego więcej pacjentów sprawić owo samo tudzież tak potem a istotnie dalej.

Więc chwilowo masz proces tudzież schemat, kto buduje rozpęd, skutkiem tego masz niewzruszony rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze niż teraz, tak aby Twoja wprawa działa podczas gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która przypadkiem dochować się burze konkurencji a COVID a co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Post