Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest totalnie najlepsza reklama można włączyć do swojej praktyki. Jest owo plus najtańsza gatunek reklamy, że można inwestować w tudzież zajmuje minimum czasu i wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kompan mówi inny przyjaciel, fallus http://www.gesikowski.pl rodziny, ewentualnie kumpel o tobie, owo jest złoto. Są już na pierwszy rzut oka sprzedawane na ciebie, nie są ano wrażliwe na cenę a są w wyższym stopniu prawdopodobne, tak aby utrzymywać się lojalnym pod Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego zaś modyfikować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń od swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, jakkolwiek chcesz je od każdego szczęśliwego pacjenta – nie nic bardziej błędnego wybranych kilku.

Uczyń wypowiedzenie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy natomiast włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów z pacjentami, z przyczyny którym czują się oni traktowani najsampierw jak osoby, tudzież wówczas nadal w charakterze pacjenci.

Używaj ich imion zaś nawiązuj kontakt wizualny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, zaś odtąd pozwól im mówić. Chodzi o to, żeby w pierwszej kolejności odnieść spośród nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć para minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, zajęcie ewentualnie lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się zanim Tobą tudzież opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się faktycznie co niemiara o danej osobie, gdyby pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zdziwiony tym, czego się dowiesz.

Być przypadkiem są one członkiem mediów bądź są one częścią dużej firmy, która przypuszczalnie użytkować z http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma średnio coś koło tego 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy z twoich pacjentów powiedział wprost przeciwnie jeden spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ ewolucja praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, powiesić dookoła spośród innymi podobnie myślących ludzi, ergo chcesz, żeby Twój „preferowany pacjent” dostarczyć swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich podczas gdy oni zaś jeśliby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę natomiast kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi przyzwoicie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, w następstwie tego produkuj jej mnóstwo gwoli różnych kanałów medialnych, iżby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl porcjować się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną oraz zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację spośród potencjalnym pacjentem, który mówi o liposukcji (oczywiście w środku jego zgodą), oraz z kolei przesłać go na YouTube a Vimeo.

Podziel to na małe kawałki tudzież prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, aby opracować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem tudzież wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach oraz informacjach prasowych. Wyślij mejl z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów oraz dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, by posłużyć się niejaki cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, żeby wzmóc swoją egzystencja w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne zaś łatwe w celu swoich pacjentów, tak aby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z logo wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą działać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem zaś protokołować wideo spośród relacją, oraz odtąd przesłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń za pewnik. Chcesz spławić swoim pacjentom, acz mało oryginalny formularz wygenerowany z wykorzystaniem komp nie wystarczy.

Pacjenci chcą być doceniani wewnątrz swoje zaufanie natomiast uznani w środku swoje wsparcie, przeto okaż im wdzięczność.

– Niech kadra nuże do nich zadzwonią, ażeby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, ażeby im podziękować
– Wyślij upominek z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, w związku z tym zrób wielką sprawę z tego, kiedy bardzo doceniasz ich polecenie, oraz więcej osób będzie kontynuować wewnątrz nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy program nagród, jaki potwierdza tudzież dziękuje twoim pacjentom w ciągu pomagier w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, iżby utrzymywać się o do licha i trochę więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, natomiast sprawić owo z ostrożnością, iżby zdołać zachować się z dala od kłopotów spośród towarzystw medycznych a ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie wolno wynagradzać komuś, jaki zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie być może egzystować wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post