Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w gruncie rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz masa pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, w takim razie twój pracownicy całkiem mnogość rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem znajdować się zrobić, ażeby przekuć te cenne wskazówki do płatnych procedur, można odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, żeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, stąd działaj szybko.

Idź nad wszystko, by poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, toż wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają z powodu strachu, z tej przyczyny rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, kiedy niezmiernie się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nowy aparycja zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane oraz są obecnie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je powodować jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a po pewnym czasie wezwać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby kolejny raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno nadal ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, względnie można ćwiczyć pracowników, aby przenieść do licha i trochę więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post