Definicja i korzyści z druku cyfrowego i hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się aż do drukowania oraz reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków ewentualnie naklejek na różnych materiałach, takich gdy papier, szkło, itd. Proces ów jest do pomyślenia w ciągu pomocą różnych metod http://www.broncel.pl a daje różne wyniki gwoli każdego spośród nich. Proces ów jest znośny aż do przeprowadzenia różnymi metodami oraz daje różne rezultaty w celu każdego z nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy aż do etykiet ewentualnie drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego zaś hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa gazety do etykiet, owo liczbowy przebieg grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się konieczny obraz, jest przepuszczany dzięki http://www.miasko.pl maszynę, gdzie dzieło malarskie zostaje odciśnięty. Następnie jest on nawijany na istota rzeczy za pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, nakład hybrydowy, wykonywany wewnątrz pomocą hybrydowej prasy do etykiet, stanowi unia różnych aspektów różnych typów pras aż do etykiet. Łączy w sobie potencjał analogowej i cyfrowej technologii druku. Łączy zdolność produkcyjna zaś niezawodność druku fleksograficznego z możliwościami twórczymi, jakie daje druk cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych cech tego rodzaju, tak aby zapewnić wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, aby schemat etykiety był przechowywany na komputerze. Pozwala owo na dostęp aż do niego w każdej chwili a na żądanie.
Szybki trwanie realizacji: Ta metoda redukuje lub eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając pełny proces drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane zaś dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian oraz aktualizacji w projektach jest wybitnie łatwe na skutek serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk numeryczny zapewnia najwyższą forma pracy w pobliżu zachowaniu spójnych kolorów tudzież obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one przechowywać we wnętrzu odcienie, kody kreskowe, bieg tudzież rozmiar czcionki tudzież inne bilon szczegóły.

Korzyści płynące z druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany złączka użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, tak aby dostroić swoje nakłady. Pracują one spośród zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym i programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta strategia pozwala na zmiany natomiast możliwość różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych a powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych i pras fleksograficznych, integrując natomiast ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne brama pomiędzy projektem, drukiem i układem a są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta tryb jest przeznaczona do wielu zastosowań tudzież może znajdować się rozszerzona o kolory spoza zakresu CMYK. Pozwala na powiększenie wyglądu etykiety oraz dodanie specjalnych atramentów aż do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę natomiast działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.

Related Post