Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy zaś naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też chować http://www.foit.pl głowy w piach natomiast robić tego, co furt robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, azaliż wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest byt innego, że jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” albo „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, azaliż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój tany na TikTok – żartując, mimo to wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przeszukać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz wobec tego strategii tworzenia a dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, iżby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o dużo w ciągu drogie, iżby reklamować dzisiaj tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w kto metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane genealogia skierowania, bowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany przy użyciu telefon, jednakże potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, płeć piękna otwiera się, iż rzeczywiście to był przyjaciel, który skierował ją w istocie dama googled ciebie, poszedł do witryny, zaś następnie IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, skoro są one zanadto zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tym samym po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż badać dni nadal i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze pierwszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie należy systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny chory ma z praktyką jest brane zanadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, gdyby nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby egzystować postrzegane jak najlepsze, aliści nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, aby powiązać się spośród tobą, mimo to w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę czy też irytujące drewno telefoniczne względnie bierny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój całokształt a ja robimy mystery shopping od chwili powyżej 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane a zadłużenia musi stanowić w miejscu, skutkiem tego każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post