Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę podczas gdy zyskowny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w wysoko krótszym czasie tudzież spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, tudzież nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz wciąć wolne oraz nadal dysponować błogostan ducha wiedząc, iż Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby opaść jest odmienić osobisty kadra w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, i istnieje istotna różnica między „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy uzyskać pewne rzeczy, w czasie podczas gdy przywództwo kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo oraz wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się trafny z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie pracować gwoli Ciebie zaś zarabiać dla Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą być tego częścią, ponieważ to wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć za błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan zaś prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich plan pracował dla nich zaś przynosił nieporuszony ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, ile ta jedna sposób jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca na nowo i kolejny raz oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój praktyki na skroś relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój kapitalny projekt biznesowy byłby:

Prawie zgoła zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący format zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / lub która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia nie zważając na swoją praktyką, gdyż czują się poza kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, skoro nie wiedzą, kiedy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, iżby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, by uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozbudowa praktyki.

Related Post