Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy e-mail ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich osobisty http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od czasu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wysłać je wręcz do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednakowoż śledzony aż do Ciebie, z tej przyczyny dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną natomiast ile prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, wraz z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), tudzież wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak toteż możesz posłać aż do nich poczta elektroniczna oraz odszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), naprawdę wskutek tego możesz wyekspediować do nich mejl zaś zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” oraz podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś nuże uprzednio kontakt. Możesz również kupić opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, tym samym zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój łącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, pod spodem warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną porcja wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, który możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przy użyciu Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja niedaleko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je jawnie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, wobec tego masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.

Related Post