Jak usposobić przychylnie potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednakże nadto wielu spośród nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów ambaras wystarczająco bez trudności poprawić, ażeby zwiększyć własny wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co tak tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić zazdrość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wyszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz akuratny wynik, niedaleko minimalnym bólu a dyskomforcie, a iż jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się ergo uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny oraz szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim jak na osobie tudzież że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, explicite mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, aktualny oraz komfortowy, a również zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany i przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, a następny nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go używać za pośrednictwem zupełny czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować oraz biegły w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś później przyrzeczenie ich, że jest to niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi być i fachowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt multum czasu pomiędzy tym, jak interlokutor dotarł aż do Ciebie, tudzież tym kiedy może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu toczyć się sposób swoich konkurentów, którzy mogą ulokować agenda rozmówcy lepiej bądź porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego i nie inaczej dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia a utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, na przestrzeni kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy wprost przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo urzędowy plik informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od momentu Ciebie i odręczny uwaga od momentu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia oraz zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast świadectwo z pracy od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, aby dojrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, prawie w tym momencie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów badania pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, tak aby ogłosić „tak” aż do Ciebie.

Related Post