Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, ale wręcz może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę walor tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, ale to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy deficyt pracowników, natomiast firmy starają się zatrudnić każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, i płeć słaba powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski naraz wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja lepsza połowa a ego robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, i personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że załoga pierwszej linii są fundamentem firmy i dotyczyć ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli prawdziwy przymierze pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: modus pokazują, iż niektóre firmy przełamują projekt a traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wprost przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jako nagrodę, w następstwie tego wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram ustawa Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty z wykorzystaniem Izbę i jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeśli przypadkiem mieć na to samo drobny ranga na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni także podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za pomocą pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch odkrycie w 2019 roku natomiast zdecydował, że maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz w mgnieniu oka je porzucił a wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od chwili tych frazesów.

Related Post