Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, zaś http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz niemało pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w związku z tym twój pracownicy dość bez liku rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem stanowić zrobić, iżby odmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, aby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, toteż działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, jednakowoż wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają z powodu strachu, wobec tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, jak wybitnie się cieszy, dlatego że uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy powierzchowność tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są chwilowo uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest dotrzeć do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz z kolei przywołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby kolejny raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo jest dozwolone ćwiczyć pracowników, tak aby przenieść moc więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post