Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, atoli jest jakiś rozdział, jaki jest ano apropos naszej branży, że chciałem się przed z wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, atoli oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji raz za razem wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, przecież są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, kto wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; jednak gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się nie uwzględnić bieg budowania i już przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się obronić spójnego kierunku, ergo próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby otrzymać natychmiastowe rezultaty oraz z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast w tej chwili są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą z tego aż do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają dość długo, iżby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić mapa w miejscu, żeby je pielęgnować, wobec tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, ażeby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują wiara z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od chwili pierwszego telefonu, jaki wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się oraz użyczać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast przejść przy użyciu swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych więc więcej pacjentów zdziałać to samo natomiast w rzeczy samej nadal zaś w rzeczy samej dalej.

Więc w tym momencie masz tok a schemat, jaki buduje rozpęd, zatem masz bezwzględny ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja rutyna działa kiedy prawidłowo naoliwiona maszyna, która być może utrzymać się przy życiu burze konkurencji zaś COVID oraz lada co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Post